Оваа работна недела ја започнуваме со топол стајлинг во комбинација на бела и беж нијанси.

Плетена бела ролка е секогаш сигурен и практичен избор, па ја комбиниравме и во нашиот денешен аутфит со бел џинс и предимензиониран капут.

Комбинацијата ја заокружуваме со мини чанта во суптилна беж нијанса и очила за сонце.

 

Објавено:
25 февруари 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
835 пати