Почетокот на неделата нека започне убаво со една едноставна комбинација.

Затоа предложуваме беж капут и макси здолниште во бела боја. На ова може да додадете патики во светло сиво нијанса и блуза во светли тонови.

Белата боја заедно со беж одлично се сложуваат заедно, особено кога станува збор за пролетен стајлинг.

Имајте убава работна недела.

Фото: Pinterest

Објавено:
6 март 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.279 пати