Ја стартуваме работната недела со едно парче што е како резервирано за пролетта - мантил. 

Утре официјално започнува ова годишно време, па мантилите ќе ги носиме се почесто.

За денес одбравме карирани панталони, бела блуза, високи потпетици и мантил во беж нијанса.

Имајте убав понеделник!

Фото: Pinterest

Објавено:
20 март 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
2.027 пати