Првиот ден од работната недела поминете го во стилска комбинација составена од најмодерниот џемпер сезонава со впечатливи големи врвки во предниот дел. Комбинирајте го со овие едноставни фармерки во светла нијанса и кул лакирани мартинки кои се совршени за ова време од годината. Денеска целото внимание е свртено кон ова шик капутче во темно сива боја со супер апликации по површината кое знаеме дека ќе го обожувате.

Имајте успешен старт на работната недела!

 

Објавено:
23 јануари 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
521 пати