Добро утро. Почнува последната работна недела во 2020 година. Ние ја започнуваме со стандардната рубрика „Стајлинг на денот“, а нашиот денешен предлог е една деловна комбинација.

Се состои од одело во беж нијанса и ролка. Палтото има и ремен со што дополнително се истакнува струкот, а комбинацијата уште повпечатлива ја прави и марамата која е додадена во предниот дел.

Додадете чизми и капут и уште некој ваш омилен моден додаток и испратете ја годината со стил.

Објавено:
28 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
518 пати