Добро утро. Новата работна недела е пред нас, а ние ја започнуваме со комбинација за инспирација. Нашиот денешен предлог се панталони со кариран црно-бел дезен и бела маица, која можете да ја замените со кошула доколку морате да сте поофицијални.

На крајот, облечете тенок мантил.

Комбинацијата заокружете ја со чевли со висока потпетица и накит.

Ви посакуваме успешна работна недела!

 

Објавено:
6 мај 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
836 пати