Добро утро. Пред нас е нова работна недела, а ние ја започнуваме со рубриката за стајлинг на ден, која има цел модно да ве инспирира.

Нашиот денешен предлог се панталони со висок струк и должина до над глужд. Искомбинирана е со тенка кошула во темна беж нијанса, а мокасините и чантата со интересен облик го надополнуваат стајлингот.

Очила за сонце и дискретен накит и стајлингот е заокружен.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
8 јуни 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.123 пати