Првиот ден од работната недела се разбудивме со прекрасно сонце во градот, а тоа секогаш значи желба за дотерување.

Денеска да блеснеме во елегантна комбинација составена од бели панталони со висок струк и портокалова ролка која е како создадена за ова време.

Одозгора, комбинацијата надополнете ја со некое стилско палто по ваш избор, црни високи потпетици и романтична пролетна чанта.

Имајте успешен старт на работната недела!

Фото: Pinterest

Објавено:
4 март 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
766 пати