Првиот ден од работната недела поминете го во супер шик издание составено од модерно фустанче со интересен принт во неколку бои. Комбинирајте го фустанот со топло капутче во црна боја со шик синџирче во пределот на џебовите. Носиме и црна волуменозна чанта и чизми до глужд.

 

Објавено:
25 јануари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
781 пати