Иако утрово се разбудивме со малку облачно време, се надеваме дека како што беше случај вчера, ќе уживаме во сонцето во остатокот од денот. Денеска носиме слатко фустанче во риги и го комбинираме со шик тексас јакничка. Комбинацијата надополнете ја со високи чизми и стилска црна шапка, а секако украсете ја и со вашите омилени модни додатоци.

Ви посакуваме успешен старт на работната недела!

Објавено:
4 април 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
648 пати