Првиот ден од работната недела поминете го во романтично жолто фустанче со супер цветен принт. Комбинирајте го со вашите омилени старки во жолта боја, мини чантичка во неодолива нијанса, супер женствени усни и слатки жолти обетки. Насмевката денеска е сѐ што ви треба за да го поминете овој понеделник и да се подготвите за неделата што доаѓа.

Објавено:
18 април 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
521 пати