Оваа работна недела ја стартуваме во розово! И тоа розов џинс комбинезон.

Со едно парче имаме целосна комбинација, па затоа комбинезонот е навистина практично, а стилско решение.

Го надополнуваме со елегантни сандали, а во зависност од вашите дневни обврски секако може да додадете и сламен шешир или очила за сонце.

Објавено:
26 август 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
469 пати