Оваа работна недела ја старуваме во сафари издание.

Одбравме комбинезон во беж нијанса и го комбиниравме со високи потпетици со животински принт.

Стајлингот го заокруживме со мини чанта во интензивна портокалова боја и очила за сонце.

 

 

 

 

Објавено:
31 август 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
537 пати