Првиот ден од скратената работна недела поминете го во стилска комбинација составена од шик здолниште во црна боја со златни копчиња. Здолништето го комбинираме со слатка маичка која денеска е во центарот на вниманието поради фантастичниот принт со италијански мотиви. Носиме и сандали со реси и кожена чанта во ист стил. Што се однесува до модните додатоци, единствено носиме нежни обетки и очила за сонце додека го чекаме сонцето да изгрее.

 

Објавено:
4 јули 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
349 пати