Првиот ден од работната недела го дочекавме со повисоки температури кои се чини ќе се зголемуваат во текот на денот. По тој повод, веќе е време за една летна комбинација составена од широко здолниште во А – крој и маичка со жолто – бели пруги. Бидејќи температурите се супер, веќе можете да ја започнете сезоната на отворени летни балетанки кои се едни од нашите омилени. Комбинацијата надополнете ја со оваа кафена чанта, задолжителните очила за сонце и впечатливата алка во златна нијанса.

Имајте успешен старт на работната недела!  

Објавено:
15 мај 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
676 пати