Првиот ден од работната недела го дочекавме со прекрасно сонце во градот, па она што треба да го направиме е максимално да го искористиме додека не дошла есента.

Носиме тексас здолниште со копчиња во предниот дел и го комбинираме со шик блузичка во неодолива жолта боја со широки ракави и панделка во предниот дел.

Комбинацијата надополнете ја со овие кул плетени влечки додека времето сè уште е топло и бела чантичка која совршено ќе се надополни.

Имајте супер старт на работната недела!

Фото: Shein.com

Објавено:
24 септември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
529 пати