Добро утро. Веруваме дека повеќето од вас денеска одмараат и ќе го искористат денот на најдобар можен начин.

Нашиот предлог е една лежерна комбинација, која може да биде супер избор за шопинг или за кафе со пријателите, партнерот...

Составена е од мини тексасно здолниште и топол џемпер со ролка. Чизми до глужд се изборот на обувки, а комбинацијата е заокружена со долг кариран капут. Ранче и капа можат да бидат модните додатоци со кои ќе го збогатите стајлингот.

Ви посакуваме убав ден!

Објавено:
9 декември 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
945 пати