Стартот на оваа работна недела е со топла беж комбинација - класични долги панталони и џемпер со ремен на струкот за поелегантен впечаток.

Овие парчиња ќе ги споиме со капут во нежна розова нијанса што дава дополнителна доза на женственост.

Го заокружуваме стајлингот со потпетици и беж чанта.

Имајте убав понеделник.

Фото: Pinterest

Објавено:
20 ноември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот