Добро утро. Нова работна недела е пред нас, а ние ја започнуваме стандардно со предлог-стајлинг. Со оглед на студеното време, се одлучивме за топла зимска комбинација, а сепак со деловен тон.

Црни панталони се во комбинација со топол џемпер со волуменозна ролка во портокалова нијанса, но виде одберете која боја сакате. На тоа е додаден кариран капут, чанта со колор-блок варијанта и чевли, но нив можете да ги замените и со чизми.

Ви посакуваме успешна работна недела.

Објавено:
14 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
933 пати