Првиот ден од работната недела поминете го во супер тренди издание составено од неколку удобни парчиња во кои ќе уживате на високите температури. Носиме широки панталони со висок струк со вертикални пруги и ги комбинираме со навидум едноставна, но толку удобна и модерна маичка на куси ракави. Уживајте во денот и завршете ги сите обврски со овие шик сандали со врвки кои одлично одат во комбинација со стилската чанта со црно – бели пруги. Што се однесува до модните додатоци, како и секој ден, така и денеска од дома не излегуваме без очилата за сонце, часовникот и мобилниот телефон.

Имајте успешен старт на работната недела!

Објавено:
25 јули 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
505 пати