Добро утро. Нова рабоотна недела е пред нас, а ние ја започнуваме со предлог стајлинг за инспирација.

Овој пат се одлучивме за комбинација во пастелно сина нијанса, составена од здолниште од тул и краток блејзер со нагласени раменици.

Изборот на обувки може да се чевли или чизми, а додадете секако капут и чанта.

Оваа комбинација може да ви послужи како инспирација доколку ве очекува и некоја забава со колегите или пријателите.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
27 декември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
756 пати