Оваа работна недела ја започнуваме во едно од омилените модни парчиња, женствен фустан со принт.

Одбравме макси модел со цветен принт, комбиниран со елегантни високи потпетици и впечатлива чанта во црвена боја.

Изгледот е надополнет со масивни очила за сонце.

Имајте убав старт на работната недела.

Објавено:
7 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
594 пати