Последниот ден од работната недела поминете го во шик комбинација составена од модерни фармерки ѕвонарки и пријатна блузичка со риги. Модните додатоци денеска се најважни, па така носиме високи потпетици во нежна виолетова боја и ги комбинираме со чанта во слични нијанси. Накитот и денеска е сребрен, а носиме обетки и елегантен часовник.

Имајте прекрасен петок и уште поубав викенд.

Објавено:
11 септември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
978 пати