Работната недела започнете ја во ретро издание составено од шик фустанче во темно темно црвена боја комбинирано со лаковани чевли во жолтеникава нијанса. Денешниот стајлинг надополнете го со колоритна бохо чантичка и накит во златни нијанси.

Уживајте во прекрасниот понеделник со пониски температури!

Објавено:
7 септември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.062 пати