Конечно викенд, па искористете го за максимално да се опуштите и забавувате. За таа цел ние за денеска ви подготвивме ретро - предлог комбинација, со која веруваме ќе ве вратиме во 1990-тите.

Кратки тексасни панталончиња се задолжително парче секоја летна сезона, а ние ги комбинираме со широка маица со принт.

Старките се исто така култен моден додаток, ние предлагаме да се во бела боја, но секако и било која друга може да дојде предвид. 

За крај додаваме очила за сонце „ленонки“ и црно ранче.

Ви посакуваме супер викенд!

Објавено:
22 јули 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
293 пати