Најсреќниот ден од работната недела поминете го во слатко здолниште од превртена кожа во кафена нијанса комбинирано со ретро палто со панделка во пределот на јаката. Носиме и чанта во слична нијанса и материјал како здолништето, а сето тоа го комбинираме со овие слатки кафени оксфордки. Како и секогаш, одберете неодолива nude шминка овој пат во супер земјени нијанси. 

Објавено:
18 мај 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
369 пати