Иако почетокот на работната недела е тежок, барем со денешниот стајлинг направете да уживате во него. Носиме слатко фустанче со јака во темно сина боја и го комбинираме со потпетици во слична нијанса. Шармантниот фустан комбинирајте го со бохо чантичка со реси во неколку бои, очила за сонце во нежна сина и повеќе алки во нијансите на чантата.

Уживајте во прекрасниот и сончев понеделник!

Објавено:
14 септември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.060 пати