Оваа сабота правиме спој на романтичен и спортски изглед.

Одбравме кошула-фустан со карнер, во бела боја и го споивме со патики.

Оваа е одлична солуција за викендот да го поминете во опуштено, а исклучително стилско издание.
Комбинацијата може да ја надополните со мини чанта со кратка рачка и суптилен накит.

Уживајте во викендот.

Објавено:
24 август 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
665 пати