Денеска ако имате во план да се релаксирате во природа, одберете комбинација што ќе биде и удобна и шик.

А за таков спој, патиките се задолжителни.

Денеска омилените патики ги комбинраме со романтичен и лелеав, бел кошула-фустан.

Комбинацијата може да ја надополните со мала чанта со кратка рачка.

Искористете го денот за уживање...

 

Објавено:
16 мај 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
909 пати