Конечно викенд, време кога можеме да ги завршиме сите обврски што нѝ заостанаа и да поминеме супер моменти со семејството и пријателите.

Денеска носиме едноставна, но ефективна комбинација составена од црни фармерки и шармантна бела кошулка со карнери на ракавите.

Комбинацијата надополнете ја со впечатлива чанта во крем нијанса и чевли во две бои на потпетица што совршено го надополнуваат денешниот стајлинг.

Уживајте во денот!

Објавено:
4 мај 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
578 пати