Оваа сабота носиме урбана црно-бела комбинација.

Одбравме едноставна црна маичка и ја комбиниравме со шик здолниште со висок шлиц со опција за закопчување.

Овој аутфит може да го надополните со тренди плетена чанта и очила за сонце.

Објавено:
12 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
564 пати