Error message

Иако времето надвор денеска се чини не ни оди во прилог, тоа не значи дека денот треба да го поминеме дома, туку само добро да се облечеме.

Завршете ги сите обврски и реализирајте го кафето или ручекот со семејството во топла и шик комбинација.

Денеска носиме едноставни и удобни фармерки и ги комбинираме со тренди топла ролка во јака црвена боја.

Иако е облачно, а и ќе биде дождливо, па комбинацијата надополнете ја со овие рамни црни чевли или чизми до глужд и чантичка во иста боја, а за секој случај со вас понесете ги и очилата за сонце.

Имајте супер викенд!

Објавено:
9 октомври 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.655 пати