Започнува сезоната на старки!

Време е да ги извадите омилените старки од плакарот и да ги „активирате“ во вашите секојдневни, кежуал стајлизни.

Овој сончев викенд е идеална прилика за комбинација што вклучува старки. Ние ги одбравме оние во црвена боја и ги комбиниравме со искинат џинс и блуза во пруги со интересна апликација.

Како ги комбинирате вие?

Објавено:
10 март 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
382 пати