Добро утро. Викенд е, се надеваме дека сте добро расположени. Ние денеска ви подготвивме комбинација идеална за лето, прошетки, одмор...

Нашиот предлог е фустанче со широк крој и цветен дезен. Има мали карнерчиња кои дополнително го украсуваат.

Но, она што ја прави комбинацијата уште повпечатлива се модните додатоци - шешир, мала чанта за преку рамо и балетанки.

Можете да додадете и дискретен накит и да уживате максимално во деновите за одмор.

Ви посакуваме убав викенд.

Објавено:
22 август 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
616 пати