Конечно викенд и можност да направиме сè што одлагавме и да се видиме со пријателите и семејството.

Поради тоа, денеска одберете едноставни и удобни фармерки во светла нијанса и ги комбинираме со топло џемперче во крем боја.

Комбинацијата надополнете ја со патики во слична боја како џемперот и мини чантичка во која ќе ви собере сè што ви е потребно.

Облечете ја омилената зимска јакна и уживајте во денот!

Објавено:
22 декември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
624 пати