За оваа сабота резервирајте една безвременска комбинација. Џинс со висок струк и штосна бела кошула со нагласени, волуменозни ракави.

Оваа едноставна комбинација може да ја надополните со мини чанта, очила за сонце и суптилен накит.

 

Објавено:
27 јуни 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
751 пати