Оваа сабота бираме базичен, а безвременски стајлинг.

Џинс и бела маичка се секогаш вистински избор.

Во нашата денешна предлог комбинација ги комбинираме со суптилен накит и блејзер од еко-кожа.

За стилски финиш, одбравме колор блок чевли.

Објавено:
7 мај 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
413 пати