Оваа сабота одберете лежерен стајлинг за викенд прошетка. Фокусот нека биде на блузонот со интересен принт, а може да го комбинирате со  џинс со висок струк што се уште е вистинска модна тенденција.

Аутфитот заокружете го со топол капут на врзување во петролеј боја и со кратки чизми до глужд, во нежно сива боја.

 

Објавено:
11 февруари 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
950 пати