Добро утро. Времето не ни е многу наклонето денес, но тоа не значи дека не можете да имате убав викенд.

Нашиот денешен стајлинг може да биде супер избор за посончеви денови, за прошетки и секојдневни излегувања.

Комбинацијата е составена од фармерки и бохо лелеава наметка, која ќе ви овозможи чувство на леснотија.

Во комбинација со сандали и мала чанта, може да послужи и како интересен стајлинг за вечерно излегување.

Соодветен накит и очила за сонце можат да бидат изборот на модни додатоци.

Објавено:
18 јули 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
633 пати