Оваа сабота комбинираме џинс и животински принт.

Одбравме кратка џинс јакна и ја споивме со здолниште со карнери и животински принт.

Комбинацијата добива дополнителна лежерна нота, ако ја надополните со бели патики.

Уживајте во викендот!

Објавено:
13 јуни 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
711 пати