Утрово конечно се разбудивме без дожд во главниот град, па сѐ додека тоа не се промени, можете слободно да уживате во саботните прошетки. Без разлика какви се вашите обврски денеска, одберете комбинација што ќе ви овозможи удобност во текот на целиот ден. Носиме тесни кафени панталони и ги комбинираме со нежно џемперче со црни точки. Чевлите денеска се совршено лакирани во црна боја, а чантичката е во прекрасна боја на есента.

Уживајте во најубавиот слободен ден!

Комбинација: Mango

Објавено:
17 октомври 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.503 пати