Ова саботно утро ќе ви посакаме убав викенд со една инспиративна, урбана и удобна комбинација.

Макси фустан со принт со точки важи за класика, па затоа секоја сезона е актуелен во уличната мода.

Денеска може да го комбинирате со патики, мала чанта преку рамо и очила за сонце.

Убав викенд и почитувајте ги мерките за заштита на сопственото и здравјето на другите луѓе.

 

Објавено:
30 мај 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.199 пати