Викендот е за уживање. А во прилог на нашата удобност треба да биде и облеката.

Лежерна, а истовремено ултра модерна е нашата предлог комбинација за денеска.
Женствен, романтичен фустан со принт во точки.

Одличен избор е и за на кафе со пријатели и за опуштена прошетка во парк.

Може да го комбинрате со патики или пак со чевли на ниска потпетица.

Уживајте во викендот.

Објавено:
1 јуни 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
717 пати