Конечно викенд и малку облачно време, но не дозволувајте тоа да ви ги наруши плановите што ги правевте во текот на целата недела.

За сите денешни авантури, прошетки или кафе со пријателите, одбравме едноставно црно долго фустанче со бели точки по целата површина.

Бидејќи е викенд, без проблем истото можеме да го комбинираме со омилените патики во кои ќе се чувствуваме убаво што и да правиме.

Имајте супер викенд!

Фото: Pinterest

Објавено:
13 април 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
862 пати