Прекрасниот викенд е пред нас, па да прославиме со шармантна комбинација составена од неколку интересни парчиња.

Денеска носиме слатко фустанче на тенки прерамки и неодоливи црно – бели пруги во комбинација со впечатлива панделка на средината.

Го комбинираме со оваа шик сламена чантичка како ултимативен хит ова лето и удобни сандали на многу мала потпетица.

Украсете ја комбинацијата со обетки со мали парички во златна нијанса и едноставно уживајте во викендот!

Објавено:
7 јули 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
540 пати