Оваа сабота ни ја најавува зимата.

Затоа, ако денеска планирате да излегувате, облечете се топло, а ние имаме предлог како истовремено тоа да биде и тренди.

Одберете монохроматска црна комбинација и комбинирајте ја со капут во кафенаа нијанса. Струкот нагласете го со чантичка-ремен, а аутфитот финиширајте го со беретка за романтичен и шик шмек.

Објавено:
21 ноември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
537 пати