Оваа сончева сабота направете комбинација од неколку тренди парчиња: карираниот блејзер спојте го со панталони со кариран дезен и бела маичка.

За уште поудобен, а кул изглед, аутфитот заокружете го со патики, мала чанта, очила за сонце и суптилни ланчиња.

Уживајте во викендот!

Објавено:
11 мај 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
723 пати