Сакаме оваа сабота да ни биде обоена во интензивен колор, затоа што тоа ни го подобрува расположението.

Затоа го посетивме Инстаграм профилот на Блер Еди, блогерката која е препознатлива токму по колоритните стајлинзи и умешното комбинирање бои.

За предлог на денот одбравме аутфит во кој се споени интензивна црвена и нежно сина боја.

Блејзер, џемпер во пруги, панталони во удобен крој и патики – и спремни сте за стилски викенд.

Фото: Инстаграм

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Blair Eadie / Atlantic-Pacific (@blaireadiebee) onOct 7, 2019 at 10:38am PDT

Објавено:
19 март 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.287 пати