Искористете го овој сончев, октомвриски викенд и дотерајте се во бела, широка кошула врз која ќе облечете џемпер.

Со оваа комбинација одлично прилегаат и високи чизми или такви во „милитари“ стил.

Надополнете со беретка или качкет и мини чанта и уживајте во викендот.

Објавено:
10 октомври 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
669 пати