Дождлива сабота не треба да биде причина да не се дотераме.

Напротив, облечете аутфит што ќе ве разведри.

Како предлог посочуваме кожен модел на тренди фустан на закопчување. Како впечатлив детаљ ќе го издвоиме коланот со што се нагласува струкот.

Комбинирајте го со чевли на дебела потпетица, чанта за преку рамо и секако понесете чадор.

Уживајте во оваа сабота, макар и на дожд.

Објавено:
26 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
583 пати